1. ŽNL Vukovarsko-srijemska 2001./02.

Prvenstvo se igralo dvokružno. Titulu prvaka je osvojio NK Lovor Nijemci, ali nije uspio izboriti plasman u 3. HNL - Istok. Iz lige su u 2. ŽNL Vukovarsko-srijemsku ispali NK Krajišnik Vrbanja, NK Mladost Vođinci, NK Šokadija Babina Greda, NK Šokadija Stari Mikanovci i NK Croatia Bogdanovci.

TablicaUredi

Mj. Klub Sus. Pobj. Nerj. Por. GR. Bod.
1. NK Lovor Nijemci 30 17 6 7 48:26 57
2. NK Lipovac 30 15 3 12 58:52 48
3. NK Sinđelić Trpinja 30 14 5 11 76:55 47
4. NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 30 14 5 11 66:57 47
5. NK Mladost Antin 30 13 4 13 51:56 43
6. NK Sremac Ilača 30 12 6 12 57:61 42
7. NK Sloga Štitar 30 12 5 13 51:50 41
8. NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 30 12 5 13 44:54 41
9. HNK Fruškogorac Ilok 30 12 5 13 39:51 41
10. NK Vuteks-Sloga Vukovar 30 12 4 14 49:52 40 0
11. NK Borac Bobota 30 12 4 14 50:54 40 0
12. NK Krajišnik Vrbanja 30 11 7 12 55:45 40 0
13. NK Mladost Vođinci 30 11 7 12 53:50 40 0
14. NK Šokadija Babina Greda 30 10 9 11 41:42 39
15. NK Šokadija Stari Mikanovci 30 10 7 13 60:62 37
16. NK Croatia Bogdanovci 30 9 6 15 48:79 33

0 Pošto su 4 ekipe plasirane od 10. do 13. mjesta imale isti broj bodova (40), konačan plasman (koji je odlučivao o tome koji će klubovi ostati u 1. ŽNL, a koji je ispasti u 2. ŽNL) je odredila tablica međusobnih susreta ove 4 ekipe:

Mj. Klub Sus. Pobj. Nerj. Por. GR. Bod.
1. NK Vuteks-Sloga Vukovar 6 3 1 2 11:10 10
2. NK Borac Bobota 6 2 2 2 10:11 8
3. NK Krajišnik Vrbanja 6 2 2 2 8:9 8
4. NK Mladost Vođinci 6 2 1 3 10:9 7

RezultatiUredi

1. kolo (12. kolovoza 2001.)Uredi

NK Sloga Štitar - NK Vuteks-Sloga Vukovar 1:3
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Šokadija Babina Greda 2:1
NK Lipovac - NK Sinđelić Trpinja 2:0
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - HNK Fruškogorac Ilok 5:0
NK Mladost Vođinci - NK Šokadija Stari Mikanovci 2:1
NK Borac Bobota - NK Lovor Nijemci 0:1
NK Mladost Antin - NK Krajišnik Vrbanja 4:2
NK Croatia Bogdanovci - NK Sremac Ilača 3:0

2. kolo (19. kolovoza 2001.)Uredi

NK Sloga Štitar - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 2:1
NK Šokadija Babina Greda - NK Lipovac 2:0
NK Sinđelić Trpinja - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 2:2
HNK Fruškogorac Ilok - NK Mladost Vođinci 4:3
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Borac Bobota 2:1
NK Lovor Nijemci - NK Mladost Antin 3:0
NK Krajišnik Vrbanja - NK Croatia Bogdanovci 3:3 1
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Sremac Ilača 2:2

3. koloUredi

NK Lipovac - NK Sloga Štitar 3:0
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Vuteks-Sloga Vukovar 3:1
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Šokadija Babina Greda 2:0
NK Mladost Vođinci - NK Sinđelić Trpinja 3:1
NK Borac Bobota - HNK Fruškogorac Ilok 1:0
NK Mladost Antin - NK Šokadija Stari Mikanovci 2:4
NK Croatia Bogdanovci - NK Lovor Nijemci 1:1
NK Sremac Ilača - NK Krajišnik Vrbanja 3:2

4. koloUredi

NK Sloga Štitar - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 4:2
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Lipovac 1:0
NK Šokadija Babina Greda - NK Mladost Vođinci 6:0
NK Sinđelić Trpinja - NK Borac Bobota 1:2
HNK Fruškogorac Ilok - NK Mladost Antin 1:1
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Croatia Bogdanovci 6:2
NK Lovor Nijemci - NK Sremac Ilača 4:1
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Krajišnik Vrbanja 3:0

5. koloUredi

NK Mladost Vođinci - NK Sloga Štitar 2:1
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 5:3
NK Lipovac - NK Vuteks-Sloga Vukovar 2:0
NK Borac Bobota - NK Šokadija Babina Greda 6:2
NK Mladost Antin - NK Sinđelić Trpinja 2:3
NK Croatia Bogdanovci - HNK Fruškogorac Ilok 1:0
NK Sremac Ilača - NK Šokadija Stari Mikanovci 2:1
NK Krajišnik Vrbanja - NK Lovor Nijemci 1:1

6. koloUredi

NK Sloga Štitar - NK Borac Bobota 5:0
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Mladost Vođinci 3:1
NK Lipovac - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 1:3
NK Šokadija Babina Greda - NK Mladost Antin 2:2
NK Sinđelić Trpinja - NK Croatia Bogdanovci 4:1
HNK Fruškogorac Ilok - NK Sremac Ilača 2:5
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Krajišnik Vrbanja 1:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Lovor Nijemci 0:1

7. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Sloga Štitar 2:0
NK Borac Bobota - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 2:0
NK Mladost Vođinci - NK Lipovac 1:1
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Vuteks-Sloga Vukovar 4:0
NK Croatia Bogdanovci - NK Šokadija Babina Greda 4:1
NK Sremac Ilača - NK Sinđelić Trpinja 1:4
NK Krajišnik Vrbanja - HNK Fruškogorac Ilok 3:0
NK Lovor Nijemci - NK Šokadija Stari Mikanovci 1:0

8. koloUredi

NK Sloga Štitar - NK Croatia Bogdanovci 3:1
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Mladost Antin 2:3
NK Lipovac - NK Borac Bobota 3:1
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Mladost Vođinci 2:1
NK Šokadija Babina Greda - NK Sremac Ilača 1:0
NK Sinđelić Trpinja - NK Krajišnik Vrbanja 3:2
HNK Fruškogorac Ilok - NK Lovor Nijemci 2:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Šokadija Stari Mikanovci 1:2

9. koloUredi

NK Sremac Ilača - NK Sloga Štitar 0:3
NK Croatia Bogdanovci - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 2:1
NK Mladost Antin - NK Lipovac 2:2
NK Borac Bobota - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 2:2
NK Mladost Vođinci - NK Vuteks-Sloga Vukovar 2:3
NK Krajišnik Vrbanja - NK Šokadija Babina Greda 2:0
NK Lovor Nijemci - NK Sinđelić Trpinja 1:0
NK Šokadija Stari Mikanovci - HNK Fruškogorac Ilok 2:2

10. koloUredi

NK Sloga Štitar - NK Krajišnik Vrbanja 5:2
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Sremac Ilača 1:1
NK Lipovac - NK Croatia Bogdanovci 3:2
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Mladost Antin 4:1
NK Mladost Vođinci - NK Borac Bobota 4:1
NK Šokadija Babina Greda - NK Lovor Nijemci 0:0
NK Sinđelić Trpinja - NK Šokadija Stari Mikanovci 7:2
NK Vuteks-Sloga Vukovar - HNK Fruškogorac Ilok 1:0

11. koloUredi

NK Lovor Nijemci - NK Sloga Štitar 3:0
NK Krajišnik Vrbanja - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 6:2
NK Sremac Ilača - NK Lipovac 4:3
NK Croatia Bogdanovci - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 1:1
NK Mladost Antin - NK Mladost Vođinci 2:1
NK Borac Bobota - NK Vuteks-Sloga Vukovar 4:1
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Šokadija Babina Greda 3:0
HNK Fruškogorac Ilok - NK Sinđelić Trpinja 2:0

12. koloUredi

NK Sloga Štitar - NK Šokadija Stari Mikanovci 2:1
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Lovor Nijemci 1:0
NK Lipovac - NK Krajišnik Vrbanja 2:1
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Sremac Ilača 6:2
NK Mladost Vođinci - NK Croatia Bogdanovci 1:2
NK Borac Bobota - NK Mladost Antin 3:0
NK Šokadija Babina Greda - HNK Fruškogorac Ilok 2:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Sinđelić Trpinja 3:2

13. koloUredi

HNK Fruškogorac Ilok - NK Sloga Štitar 1:0
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 2:2
NK Lovor Nijemci - NK Lipovac 2:2
NK Krajišnik Vrbanja - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 4:0
NK Sremac Ilača - NK Mladost Vođinci 1:2
NK Croatia Bogdanovci - NK Borac Bobota 3:1
NK Mladost Antin - NK Vuteks-Sloga Vukovar 2:3
NK Sinđelić Trpinja - NK Šokadija Babina Greda 0:0

14. koloUredi

NK Sloga Štitar - NK Sinđelić Trpinja 4:3
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - HNK Fruškogorac Ilok 3:1
NK Lipovac - NK Šokadija Stari Mikanovci 2:1
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Lovor Nijemci 3:0
NK Mladost Vođinci - NK Krajišnik Vrbanja 2:0
NK Borac Bobota - NK Sremac Ilača 0:1
NK Mladost Antin - NK Croatia Bogdanovci 2:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Šokadija Babina Greda 0:1

15. koloUredi

NK Šokadija Babina Greda - NK Sloga Štitar 1:0
NK Sinđelić Trpinja - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 1:0
HNK Fruškogorac Ilok - NK Lipovac 4:2
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 3:0
NK Lovor Nijemci - NK Mladost Vođinci 2:4
NK Krajišnik Vrbanja - NK Borac Bobota 3:3
NK Sremac Ilača - NK Mladost Antin 3:1
NK Croatia Bogdanovci - NK Vuteks-Sloga Vukovar 3:2

16. kolo (3. ožujka 2002.)Uredi

NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Sloga Štitar 1:2
NK Šokadija Babina Greda - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 1:2
NK Sinđelić Trpinja - NK Lipovac 1:0
HNK Fruškogorac Ilok - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 2:1
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Mladost Vođinci 0:3
NK Lovor Nijemci - NK Borac Bobota 2:0
NK Krajišnik Vrbanja - NK Mladost Antin 3:0
NK Sremac Ilača - NK Croatia Bogdanovci 6:3

17. kolo (10. ožujka 2002.)Uredi

NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Sloga Štitar 2:1
NK Lipovac - NK Šokadija Babina Greda 4:2
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Sinđelić Trpinja 3:3
NK Mladost Vođinci - HNK Fruškogorac Ilok 1:1
NK Borac Bobota - NK Šokadija Stari Mikanovci 6:3
NK Mladost Antin - NK Lovor Nijemci 1:0
NK Croatia Bogdanovci - NK Krajišnik Vrbanja 1:1
NK Sremac Ilača - NK Vuteks-Sloga Vukovar 2:2

18. kolo (17. ožujka 2002.)Uredi

NK Sloga Štitar - NK Lipovac 0:2
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 0:0
NK Šokadija Babina Greda - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 0:0
NK Sinđelić Trpinja - NK Mladost Vođinci 2:2
HNK Fruškogorac Ilok - NK Borac Bobota 0:0
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Mladost Antin 5:2
NK Lovor Nijemci - NK Croatia Bogdanovci 5:0
NK Krajišnik Vrbanja - NK Sremac Ilača 2:0

19. kolo (24. ožujka 2002.)Uredi

NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Sloga Štitar 2:1
NK Lipovac - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 4:1
NK Mladost Vođinci - NK Šokadija Babina Greda 1:1
NK Borac Bobota - NK Sinđelić Trpinja 2:1
NK Mladost Antin - HNK Fruškogorac Ilok 3:0
NK Croatia Bogdanovci - NK Šokadija Stari Mikanovci 1:1
NK Sremac Ilača - NK Lovor Nijemci 2:2
NK Krajišnik Vrbanja - NK Vuteks-Sloga Vukovar 2:0

20. kolo (30. ožujka 2002.)Uredi

NK Sloga Štitar - NK Mladost Vođinci 0:0
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 3:1
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Lipovac 0:1
NK Šokadija Babina Greda - NK Borac Bobota 3:0
NK Sinđelić Trpinja - NK Mladost Antin 4:1
HNK Fruškogorac Ilok - NK Croatia Bogdanovci 3:1
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Sremac Ilača 1:1
NK Lovor Nijemci - NK Krajišnik Vrbanja 2:1

21. kolo (7. travnja 2002.)Uredi

NK Borac Bobota - NK Sloga Štitar 3:1
NK Mladost Vođinci - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 2:2
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Lipovac 0:2
NK Mladost Antin - NK Šokadija Babina Greda 2:1
NK Croatia Bogdanovci - NK Sinđelić Trpinja 0:6
NK Sremac Ilača - HNK Fruškogorac Ilok 2:1
NK Krajišnik Vrbanja - NK Šokadija Stari Mikanovci 2:3
NK Lovor Nijemci - NK Vuteks-Sloga Vukovar 2:0

22. kolo (14. travnja 2002.)Uredi

NK Sloga Štitar - NK Mladost Antin 0:0
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Borac Bobota 2:1
NK Lipovac - NK Mladost Vođinci 3:2
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 3:2
NK Šokadija Babina Greda - NK Croatia Bogdanovci 3:0
NK Sinđelić Trpinja - NK Sremac Ilača 2:1
HNK Fruškogorac Ilok - NK Krajišnik Vrbanja 1:0
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Lovor Nijemci 1:1

23. kolo (17. travnja 2002.)Uredi

NK Croatia Bogdanovci - NK Sloga Štitar 3:3
NK Mladost Antin - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 5:0
NK Borac Bobota - NK Lipovac 3:1
NK Mladost Vođinci - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 3:4
NK Sremac Ilača - NK Šokadija Babina Greda 2:1
NK Krajišnik Vrbanja - NK Sinđelić Trpinja 3:1
NK Lovor Nijemci - HNK Fruškogorac Ilok 1:0
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Vuteks-Sloga Vukovar 2:3

24. kolo (21. travnja 2002.)Uredi

NK Sloga Štitar - NK Sremac Ilača 3:2
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Croatia Bogdanovci 1:2
NK Lipovac - NK Mladost Antin 1:0
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Borac Bobota 4:2
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Mladost Vođinci 2:2
NK Šokadija Babina Greda - NK Krajišnik Vrbanja 0:0
NK Sinđelić Trpinja - NK Lovor Nijemci 2:0
HNK Fruškogorac Ilok - NK Šokadija Stari Mikanovci 3:1

25. kolo (28. travnja 2002.)Uredi

NK Krajišnik Vrbanja - NK Sloga Štitar 0:0
NK Sremac Ilača - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 1:1
NK Croatia Bogdanovci - NK Lipovac 2:1
NK Mladost Antin - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 1:0
NK Borac Bobota - NK Mladost Vođinci 1:0
NK Lovor Nijemci - NK Šokadija Babina Greda 3:0
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Sinđelić Trpinja 2:2
HNK Fruškogorac Ilok - NK Vuteks-Sloga Vukovar 1:0

26. kolo (1. svibnja 2002.)Uredi

NK Sloga Štitar - NK Lovor Nijemci 1:2
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Krajišnik Vrbanja 2:1
NK Lipovac - NK Sremac Ilača 4:0
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Croatia Bogdanovci 2:1
NK Mladost Vođinci - NK Mladost Antin 2:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Borac Bobota 2:0
NK Šokadija Babina Greda - NK Šokadija Stari Mikanovci 1:1
NK Sinđelić Trpinja - HNK Fruškogorac Ilok 6:0 2

27. kolo (5. svibnja 2002.)Uredi

NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Sloga Štitar 0:2
NK Lovor Nijemci - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 3:0
NK Krajišnik Vrbanja - NK Lipovac 4:1
NK Sremac Ilača - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 5:0
NK Croatia Bogdanovci - NK Mladost Vođinci 1:4
NK Mladost Antin - NK Borac Bobota 1:0
HNK Fruškogorac Ilok - NK Šokadija Babina Greda 2:2
NK Sinđelić Trpinja - NK Vuteks-Sloga Vukovar 3:4

28. kolo (12. svibnja 2002.)Uredi

NK Sloga Štitar - HNK Fruškogorac Ilok 1:0
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Šokadija Stari Mikanovci 1:0
NK Lipovac - NK Lovor Nijemci 0:3 3
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Krajišnik Vrbanja 1:2
NK Mladost Vođinci - NK Sremac Ilača 0:1
NK Borac Bobota - NK Croatia Bogdanovci 4:1
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Mladost Antin 3:1
NK Šokadija Babina Greda - NK Sinđelić Trpinja 4:3

29. kolo (19. svibnja 2002.)Uredi

NK Sinđelić Trpinja - NK Sloga Štitar 7:5
HNK Fruškogorac Ilok - NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 2:1
NK Šokadija Stari Mikanovci - NK Lipovac 6:4
NK Lovor Nijemci - NK HAŠK Jadran Stari Jankovci 2:1
NK Krajišnik Vrbanja - NK Mladost Vođinci 2:0
NK Sremac Ilača - NK Borac Bobota 4:0
NK Croatia Bogdanovci - NK Mladost Antin 2:4
NK Šokadija Babina Greda - NK Vuteks-Sloga Vukovar 2:0

30. koloUredi

NK Sloga Štitar - NK Šokadija Babina Greda 1:1
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - NK Sinđelić Trpinja 1:2
NK Lipovac - HNK Fruškogorac Ilok 2:4
NK HAŠK Jadran Stari Jankovci - NK Šokadija Stari Mikanovci 4:3
NK Mladost Vođinci - NK Lovor Nijemci 2:0
NK Borac Bobota - NK Krajišnik Vrbanja 1:1
NK Mladost Antin - NK Sremac Ilača 4:2
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Croatia Bogdanovci 6:1

Kvalifikacije za 3. HNL - IstokUredi

5. lipnja 2002. godine: NK Lovor Nijemci - NK Višnjevac 0:0
12. lipnja 2002. godine: NK Višnjevac - NK Lovor Nijemci 4:0

U 3. HNL - Istok se plasirao NK Višnjevac.[1]

BilješkeUredi

  1. 1 Prema nekim izvorima, ova utakmica je završena rezultatom 1:1
  2. 2 Prema nekim izvorima, ova utakmica je završena rezultatom 6:1[2]
  3. 3 Utakmica je prekinuta u 89. minutu pri rezultatu 1:1, zbog napada na suca[3], te je kasnije registriran rezultatom 0:3[4]

IzvoriUredi

  1. Vinkovački list #2501, objavljeno 14. lipnja 2002. godine, pristupljeno 4. veljače 2016. godine
  2. Vinkovački list #2495, objavljeno 3. svibnja 2002. godine, pristupljeno 4. veljače 2016. godine
  3. Vinkovački list #2497, objavljeno 17. svibnja 2002. godine, pristupljeno 4. veljače 2016. godine
  4. Vinkovački list #2498, objavljeno 24. svibnja 2002. godine, pristupljeno 4. veljače 2016. godine