Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje 2016./17.

Međužupanijska nogometna liga Slavonije i Baranje četvrti je stupanj nogometnih natjecanja u Hrvatskoj. Ova liga nastala je 2014. godine. U ligi sudjeluju nogometni klubovi iz Osječko-baranjske, Vukovarsko-srijemske, Požeško-slavonske i Brodsko-posavske županije i broji 16 klubova. Pobjednik stječe pravo nastupa u 3. HNL, dok posljednjeplasirani ispadaju u 1. ŽNL svojih županija.

TablicaUredi

Mj. Klub Sus. Pobj. Ner. Por. GR. Bod.
1. NK Čepin 30 22 5 3 67:11 71
2. NK Sloga Nova Gradiška 30 18 5 7 54:36 59
3. NK Graničar Županja 30 17 5 8 57:41 56
4. NK Zrinski Jurjevac Punitovački 30 15 3 12 54:31 48
5. NK Vuteks-Sloga Vukovar 30 14 3 13 61:54 45
6. HNK Željezničar Slavonski Brod 30 13 5 12 48:39 44
7. NK Bobota Agrar 30 14 2 14 54:49 44
8. NK Vihor Jelisavac 30 13 5 12 45:45 44
9. NK Slavonac Tenja 30 13 3 14 50:47 42
10. NK NAŠK Našice 30 12 6 12 42:45 42
11. NK Hajduk Pakrac 30 11 7 12 45:42 40
12. NK Jadran Gunja 30 12 2 16 40:72 38
13. NK Darda 30 11 4 15 40:63 37
14. NK Šokadija Babina Greda 30 11 1 18 45:47 34
15. NK Graničar Brodski Varoš 30 9 2 19 37:62 29
16. NK Mladost Antin 30 6 0 24 44:99 18

RezultatiUredi

1. koloUredi

NK Čepin - NK Mladost Antin 5:0
NK Graničar Brodski Varoš - NK Šokadija Babina Greda 5:3
NK Sloga Nova Gradiška - NK Slavonac Tenja 0:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Hajduk Pakrac 3:3
NK Graničar Županja - NK Darda 3:0
NK Vihor Jelisavac - NK Jadran Gunja 2:0
NK Bobota Agrar - NK NAŠK Našice 2:0
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 1:0

2. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 3:1
NK NAŠK Našice - HNK Željezničar Slavonski Brod 2:0
NK Jadran Gunja - NK Bobota Agrar 1:0
NK Darda - NK Vihor Jelisavac 0:1
NK Hajduk Pakrac - NK Graničar Županja 0:2
NK Slavonac Tenja - NK Vuteks-Sloga Vukovar 7:0
NK Šokadija Babina Greda - NK Sloga Nova Gradiška 4:0
NK Čepin - NK Graničar Brodski Varoš 1:0

3. koloUredi

NK Graničar Brodski Varoš - NK Mladost Antin 3:1
NK Sloga Nova Gradiška - NK Čepin 0:2
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Šokadija Babina Greda 1:0
NK Graničar Županja - NK Slavonac Tenja 2:1
NK Vihor Jelisavac - NK Hajduk Pakrac 5:1
NK Bobota Agrar - NK Darda 3:0
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Jadran Gunja 5:0
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK NAŠK Našice 4:1

4. koloUredi

NK Mladost Antin - NK NAŠK Našice 2:0
NK Jadran Gunja - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 0:4
NK Darda - HNK Željezničar Slavonski Brod 4:3
NK Hajduk Pakrac - NK Bobota Agrar 2:2
NK Slavonac Tenja - NK Vihor Jelisavac 0:1
NK Šokadija Babina Greda - NK Graničar Županja 1:2
NK Čepin - NK Vuteks-Sloga Vukovar 3:1
NK Graničar Brodski Varoš - NK Sloga Nova Gradiška 0:2

5. koloUredi

NK Sloga Nova Gradiška - NK Mladost Antin 2:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Graničar Brodski Varoš 3:1
NK Graničar Županja - NK Čepin 1:1
NK Vihor Jelisavac - NK Šokadija Babina Greda 2:1
NK Bobota Agrar - NK Slavonac Tenja 1:3
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Hajduk Pakrac 4:0
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Darda 1:1
NK NAŠK Našice - NK Jadran Gunja 3:1

6. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Jadran Gunja 1:2
NK Darda - NK NAŠK Našice 3:2
NK Hajduk Pakrac - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 1:0
NK Slavonac Tenja - HNK Željezničar Slavonski Brod 3:2
NK Šokadija Babina Greda - NK Bobota Agrar 2:1
NK Čepin - NK Vihor Jelisavac 1:0
NK Graničar Brodski Varoš - NK Graničar Županja 1:4
NK Sloga Nova Gradiška - NK Vuteks-Sloga Vukovar 1:0

7. koloUredi

NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Mladost Antin 4:2
NK Graničar Županja - NK Sloga Nova Gradiška 4:2
NK Vihor Jelisavac - NK Graničar Brodski Varoš 1:0
NK Bobota Agrar - NK Čepin 1:0
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Šokadija Babina Greda 2:0
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Slavonac Tenja 1:2
NK NAŠK Našice - NK Hajduk Pakrac 0:2
NK Jadran Gunja - NK Darda 4:1

8. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Darda 1:2
NK Hajduk Pakrac - NK Jadran Gunja 3:0
NK Slavonac Tenja - NK NAŠK Našice 3:3
NK Šokadija Babina Greda - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 1:0
NK Čepin - HNK Željezničar Slavonski Brod 7:0
NK Graničar Brodski Varoš - NK Bobota Agrar 3:2
NK Sloga Nova Gradiška - NK Vihor Jelisavac 2:1
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Graničar Županja 1:2

9. koloUredi

NK Graničar Županja - NK Mladost Antin 5:1
NK Vihor Jelisavac - NK Vuteks-Sloga Vukovar 5:2
NK Bobota Agrar - NK Sloga Nova Gradiška 3:1
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Graničar Brodski Varoš 0:0
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Čepin 0:1
NK NAŠK Našice - NK Šokadija Babina Greda 1:0
NK Jadran Gunja - NK Slavonac Tenja 4:2
NK Darda - NK Hajduk Pakrac 1:2

10. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Hajduk Pakrac 1:4
NK Slavonac Tenja - NK Darda 2:1
NK Šokadija Babina Greda - NK Jadran Gunja 6:1
NK Čepin - NK NAŠK Našice 2:0
NK Graničar Brodski Varoš - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 0:1
NK Sloga Nova Gradiška - HNK Željezničar Slavonski Brod 2:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Bobota Agrar 6:2
NK Graničar Županja - NK Vihor Jelisavac 2:2

11. koloUredi

NK Vihor Jelisavac - NK Mladost Antin 4:0
NK Bobota Agrar - NK Graničar Županja 1:2
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Vuteks-Sloga Vukovar 3:0
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Sloga Nova Gradiška 3:0
NK NAŠK Našice - NK Graničar Brodski Varoš 2:1
NK Jadran Gunja - NK Čepin 1:0
NK Darda - NK Šokadija Babina Greda 5:0
NK Hajduk Pakrac - NK Slavonac Tenja 1:1

12. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Slavonac Tenja 2:0
NK Šokadija Babina Greda - NK Hajduk Pakrac 1:2
NK Čepin - NK Darda 2:0
NK Graničar Brodski Varoš - NK Jadran Gunja 1:1
NK Sloga Nova Gradiška - NK NAŠK Našice 1:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 1:0
NK Graničar Županja - HNK Željezničar Slavonski Brod 3:2
NK Vihor Jelisavac - NK Bobota Agrar 2:1

13. koloUredi

NK Bobota Agrar - NK Mladost Antin 4:2
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Vihor Jelisavac 1:0
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Graničar Županja 2:1
NK NAŠK Našice - NK Vuteks-Sloga Vukovar 1:2
NK Jadran Gunja - NK Sloga Nova Gradiška 0:2
NK Darda - NK Graničar Brodski Varoš 1:0
NK Hajduk Pakrac - NK Čepin 1:3
NK Slavonac Tenja - NK Šokadija Babina Greda 2:0

14. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Šokadija Babina Greda 2:1
NK Čepin - NK Slavonac Tenja 5:0
NK Graničar Brodski Varoš - NK Hajduk Pakrac 1:0
NK Sloga Nova Gradiška - NK Darda 5:1
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Jadran Gunja 3:1
NK Graničar Županja - NK NAŠK Našice 2:2
NK Vihor Jelisavac - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 0:3
NK Bobota Agrar - HNK Željezničar Slavonski Brod 2:1

15. koloUredi

HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Mladost Antin 4:2
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Bobota Agrar 0:0
NK NAŠK Našice - NK Vihor Jelisavac 1:0
NK Jadran Gunja - NK Graničar Županja 1:1
NK Darda - NK Vuteks-Sloga Vukovar 1:4
NK Hajduk Pakrac - NK Sloga Nova Gradiška 4:1
NK Slavonac Tenja - NK Graničar Brodski Varoš 1:0
NK Šokadija Babina Greda - NK Čepin 1:2

16. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Čepin 0:4
NK Šokadija Babina Greda - NK Graničar Brodski Varoš 4:0
NK Slavonac Tenja - NK Sloga Nova Gradiška 0:2
NK Hajduk Pakrac - NK Vuteks-Sloga Vukovar 1:0
NK Darda - NK Graničar Županja 1:0
NK Jadran Gunja - NK Vihor Jelisavac 0:2
NK NAŠK Našice - NK Bobota Agrar 4:1
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - HNK Željezničar Slavonski Brod 2:0

17. koloUredi

NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Mladost Antin 6:1
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK NAŠK Našice 2:1
NK Bobota Agrar - NK Jadran Gunja 2:1
NK Vihor Jelisavac - NK Darda 2:1
NK Graničar Županja - NK Hajduk Pakrac 1:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Slavonac Tenja 1:0
NK Sloga Nova Gradiška - NK Šokadija Babina Greda 2:1
NK Graničar Brodski Varoš - NK Čepin 1:2

18. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Graničar Brodski Varoš 3:2
NK Čepin - NK Sloga Nova Gradiška 1:1
NK Šokadija Babina Greda - NK Vuteks-Sloga Vukovar 3:2
NK Slavonac Tenja - NK Graničar Županja 0:1
NK Hajduk Pakrac - NK Vihor Jelisavac 0:0
NK Darda - NK Bobota Agrar 1:0
NK Jadran Gunja - HNK Željezničar Slavonski Brod 1:0
NK NAŠK Našice - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 1:0

19. koloUredi

NK NAŠK Našice - NK Mladost Antin 3:1
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Jadran Gunja 3:0
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Darda 1:1
NK Bobota Agrar - NK Hajduk Pakrac 1:0
NK Vihor Jelisavac - NK Slavonac Tenja 1:2
NK Graničar Županja - NK Šokadija Babina Greda 2:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Čepin 1:0
NK Sloga Nova Gradiška - NK Graničar Brodski Varoš 2:1

20. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Sloga Nova Gradiška 2:4
NK Graničar Brodski Varoš - NK Vuteks-Sloga Vukovar 1:0
NK Čepin - NK Graničar Županja 5:0
NK Šokadija Babina Greda - NK Vihor Jelisavac 3:0
NK Slavonac Tenja - NK Bobota Agrar 3:1
NK Hajduk Pakrac - HNK Željezničar Slavonski Brod 0:0
NK Darda - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 3:0
NK Jadran Gunja - NK NAŠK Našice 2:1

21. koloUredi

NK Jadran Gunja - NK Mladost Antin 6:4
NK NAŠK Našice - NK Darda 1:1
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Hajduk Pakrac 3:2
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Slavonac Tenja 3:0
NK Bobota Agrar - NK Šokadija Babina Greda 2:0
NK Vihor Jelisavac - NK Čepin 0:1
NK Graničar Županja - NK Graničar Brodski Varoš 3:1
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Sloga Nova Gradiška 3:1

22. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Vuteks-Sloga Vukovar 4:1
NK Sloga Nova Gradiška - NK Graničar Županja 1:0
NK Graničar Brodski Varoš - NK Vihor Jelisavac 3:2
NK Čepin - NK Bobota Agrar 1:0
NK Šokadija Babina Greda - HNK Željezničar Slavonski Brod 1:0
NK Slavonac Tenja - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 2:1
NK Hajduk Pakrac - NK NAŠK Našice 5:1
NK Darda - NK Jadran Gunja 4:1

23. koloUredi

NK Darda - NK Mladost Antin 3:1
NK Jadran Gunja - NK Hajduk Pakrac 1:0
NK NAŠK Našice - NK Slavonac Tenja 1:0
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Šokadija Babina Greda 1:0
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Čepin 0:0
NK Bobota Agrar - NK Graničar Brodski Varoš 5:0
NK Vihor Jelisavac - NK Sloga Nova Gradiška 2:2
NK Graničar Županja - NK Vuteks-Sloga Vukovar 2:1

24. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Graničar Županja 1:4
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Vihor Jelisavac 7:1
NK Sloga Nova Gradiška - NK Bobota Agrar 2:0
NK Graničar Brodski Varoš - HNK Željezničar Slavonski Brod 0:1
NK Čepin - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 2:0
NK Šokadija Babina Greda - NK NAŠK Našice 0:1
NK Slavonac Tenja - NK Jadran Gunja 4:0
NK Hajduk Pakrac - NK Darda 6:0

25. koloUredi

NK Hajduk Pakrac - NK Mladost Antin 3:1
NK Darda - NK Slavonac Tenja 2:1
NK Jadran Gunja - NK Šokadija Babina Greda 2:0
NK NAŠK Našice - NK Čepin 0:0
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Graničar Brodski Varoš 6:0
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Sloga Nova Gradiška 0:2
NK Bobota Agrar - NK Vuteks-Sloga Vukovar 2:1
NK Vihor Jelisavac - NK Graničar Županja 0:0

26. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Vihor Jelisavac 2:3
NK Graničar Županja - NK Bobota Agrar 1:2
NK Vuteks-Sloga Vukovar - HNK Željezničar Slavonski Brod 4:2
NK Sloga Nova Gradiška - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 2:1
NK Graničar Brodski Varoš - NK NAŠK Našice 2:3
NK Čepin - NK Jadran Gunja 5:0
NK Šokadija Babina Greda - NK Darda 4:0
NK Slavonac Tenja - NK Hajduk Pakrac 2:1

27. koloUredi

NK Slavonac Tenja - NK Mladost Antin 3:1
NK Hajduk Pakrac - NK Šokadija Babina Greda 0:0
NK Darda - NK Čepin 0:0
NK Jadran Gunja - NK Graničar Brodski Varoš 4:3
NK NAŠK Našice - NK Sloga Nova Gradiška 1:1
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Vuteks-Sloga Vukovar 0:0
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Graničar Županja 3:1
NK Bobota Agrar - NK Vihor Jelisavac 3:2

28. koloUredi

NK Mladost Antin - NK Bobota Agrar 2:7
NK Vihor Jelisavac - HNK Željezničar Slavonski Brod 1:1
NK Graničar Županja - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 1:3
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK NAŠK Našice 1:1
NK Sloga Nova Gradiška - NK Jadran Gunja 4:0
NK Graničar Brodski Varoš - NK Darda 2:1
NK Čepin - NK Hajduk Pakrac 5:0
NK Šokadija Babina Greda - NK Slavonac Tenja 3:2

29. koloUredi

NK Šokadija Babina Greda - NK Mladost Antin 4:1
NK Slavonac Tenja - NK Čepin 1:2
NK Hajduk Pakrac - NK Graničar Brodski Varoš 0:1
NK Darda - NK Sloga Nova Gradiška 1:6
NK Jadran Gunja - NK Vuteks-Sloga Vukovar 4:3
NK NAŠK Našice - NK Graničar Županja 4:2
NK Zrinski Jurjevac Punitovački - NK Vihor Jelisavac 4:1
HNK Željezničar Slavonski Brod - NK Bobota Agrar 2:0

30. koloUredi

NK Mladost Antin - HNK Željezničar Slavonski Brod 0:5
NK Bobota Agrar - NK Zrinski Jurjevac Punitovački 3:4
NK Vihor Jelisavac - NK NAŠK Našice 2:1
NK Graničar Županja - NK Jadran Gunja 3:1
NK Vuteks-Sloga Vukovar - NK Darda 5:0
NK Sloga Nova Gradiška - NK Hajduk Pakrac 1:1
NK Graničar Brodski Varoš - NK Slavonac Tenja 4:3
NK Čepin - NK Šokadija Babina Greda 4:1

PovezniceUredi

IzvoriUredi